חברת סנהייזר

החברה המובילה בתחום הסאונד הציגה את טכנולוגיית התדרים הגבוהים של האלחוטיים בשם 1800 MHZ RANGE:

תחום זה הינו חופשי ברוב חלקי העולם ואינו בשימוש רשתות הסלולר ורשויות השידור כפי שהאלחוטיים עובדים כיום.טכנולוגיה זאת הינה בלעדית לחברת סנהייזר הגרמנית אשר גם הפעם פרצה דרך והחלה מהפכה של ממש בתחום האלחוטיים לשימוש המקצועי, על במות במופעים, אולפנים ושידורי טלוויזיה.

בנוסף לכך, בביתן המרווח של החברה הוצגו כל הייעודים למיקרופון האולפני החדש דגם MK4. בין שלל הייעודים – BD, OH, פריקשן, מגברי גיטרה, מגברי בס, שירה ועוד...

כל העוברים והשבים יכלו ליהנות מבדיקה של כל ליין המיקרופונים המקצועי של החברה בעזרת חיבורם למערכת מיוחדת והשמעה פרטנית באמצעות אוזניות לכל אחד שרצה לבדוק את איכות הסאונד.

בכל יום היו שלוש הופעות של להקה אשר הציגה מופע ביט בוקס אנושי באמצעות מיקרופונים אלחוטיים וIEM סדרת ה2000 המקצועית של החברה.

לאחר בדיקה יסודית גם השנה חברת סנהייזר ממשיכה להוביל בתחום המקצועי בכל הקשור לאלחוטיים, מיקרופונים, אוזניות, IEM ולשאר החברות נשאר רק לתת כבוד ולנסות לחלוק ביחד את המקום השני.


חברת נויימן

לאחר שנתיים של פיתוחים טכנולוגיים, מחקרים מקיפים ועבודה קשה, חברת נוימן מוציאה את המוניטור האולפני הראשון – KH 120

הרמקול מוכיח שהשתלמה העבודה הקשה והתגובות היו חסרות תקדים.

פעם בחצי שעה נערכה הדגמה למערכת סראונד המורכבת מחמישה רמקולים KH 120 ושני סאבים KH 810 שעתיד לצאת בעוד כשלושה חודשים.

גם הגרמנים לא נשארו אדישים לכל המחמאות והתשואות שקיבלו לנוכח העובדה שהמערכת פשוט נשמעת מדהים!

בנוסף לרמקולים, כל האורחים נהנו מתצוגה מדהימה של המיקרופונים השונים אשר חברת נוימן ידועה באיכותם. מי שרצה לבדוק את איכות הסאונד קיבל אוזניות ובעזרת חיבור למערכת החכמה בחר מיקרופון ושלט את העוצמות והכיוונים.


חברת פישר אמפס

בהמשך למסורת של חברת קילים גם כאן מדובר בחברה גרמנית מהמובחרות בעולם.

החברה הציגה את שלל פתרונות הסאונד שלה בכל הקשור לIEM קווי, מגברי אוזניות, מפצלים, DI, שייקר לכסא מתופף, סוללות לאלחוטיים ומטענים מיוחדים, אטמי אוזניים איכותיים ואוזניות מדהימות בעלות מספר אלמנטים אשר עתידות לצאת בעוד מספר חודשים לשוק המקצועי.

לאחר בדיקה מקיפה של שלל המוצרים ניתן היה להבחין בגימור יוצא מהכלל של כל המוצרים, ללא התפשרות על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד.


חברת אדם הול

חברת קילים גאה להציג בפני קהל לקוחותיה את הקונצרן הגרמני שמאגד בתוכו שלל חברות מובילות בתחום המקצועי של ההגברה והפרזול בעולם – ADAM HALL

בביתן החברה היה ניתן להבחין במגוון רחב של מוצרים משלימים בתחום הסאונד – LD SYSTEMS, LD PREMUM, PALMERמערכות הסאונד כללו רמקולים קטנים וגדולים, פאסיביים ואקטיביים בכל הגדלים והצבעים אשר אפשר לדמיין ובכל הווריאציות הנכונות לבניית מותג חזק באירופה ומחוצה לה.

בדיקת הסאונד בעזרת חיבור הרמקולים לפרוססור החברה ולקונסולת סאונד אנלוגית במספר דגמים היתה חוויה מדהימה לנוכח העובדה שרבים הגיעו משאר הביתנים היות ושמעו סאונד טוב יוצא מהרמקולים ודוגמניות החברה חיכו להם וחילקו מוצרי פרסום ובירות לעוברים ולשבים בכדי שאף אחד לא ייצא מקופח.

בנוסף למערכות הסאונד והפרזול לחברה ישנם מספר קלפים חזקים מאוד כגון: חברת דיפנדר - המייצרת מדרכות לכבלים באורכים, גדלים וגבהים שונים בהתאם לדרישות השוק המקצועי.

כל המוצרים מיוצרים באירופה תחת התקנים המחמירים ביותר.

© 2018 www.kilim.org.il | רחוב חלץ 8, חיפה (גשר פז מול מכבי אש), מיקוד: 32950 | טלפון: 04-8620222, 04-8672936 | פקס: 04-8672911