מיקרופונים אולפניים

MK4

המיקרופון האולפני הראשון – בעל דיאפרגמה. איכות סאונד ברמה הגבוהה בעולם, עם יכולות מרשימות, יחס עלות מול תועלת, ובמחיר אטרקטיבי. מיקרופון אידיאלי לאיכויות סאונד מדהימות בפרויקטים ובהקלטות באולפן המקצועי והביתי כאחד. הקפסולה של המיקרופון MK4 הינה אותה קפסולה של המיקרופון שירה המוביל E965 מסדרת "אבולושן". המיקרופון מיוצר בגרמניה תחת פיקוח קפדני של צוות הפיתוח המוביל של חברת סנהייזר וכל מיקרופון מיוצר בזה אחר זה בקפידה "בחדר הנקי" של החברה.

לפרטים נוספים
TLM 49

מיקרופון אולפני עם מראה קלאסי. מעניק סאונד חם ומלא, אופטימלי להקלטות ווקליות. קפסולת המיקרופון הינה אותה קפסולה של ה- U 47 וה- M 49 האגדיים. המיקרופון מגיע עם מחזיק עכביש.

לפרטים נוספים
TLM 67

המיקרופון מבוסס על אותה טכנולוגיה ועיצוב של ה-U 67 האגדי. בעל שלושה מצבי סאונד לבחירה (כלל כיווני, כיווני ומצב ווקל 8), הנחתה וחיתוך התדרים הנמוכים.

לפרטים נוספים
TLM 102

המיקרופון הכיווני שמציג את הדור החדש של חברת NEUMANN, בכל הקשור למיקרופונים אולפניים. אידיאלי להקלטות באולפנים ביתיים במיוחד להקלטות ווקליות, שירה, גיטרות אקוסטיות, כלי הקשה, תופים ומגברי גיטרה.
מותאם לעבודה בעוצמות גבוהות.

לפרטים נוספים
TLM 103

המיקרופון משמש כסטנדרט בכל הקשור להקלטות ביתיות ותעשיית המוסיקה. יחס עלות מול תועלת מדהים.
מיקרופון כיווני הניתן לרכישה במספר אפשרויות: מיקרופון ומחזיק, מיקרופון ומחזיק עכביש, וערכת סטריאו הכוללת – שני מיקרופונים ושני מחזיקי עכביש.

לפרטים נוספים
U 87 Ai

המיקרופון הקלאסי של חברת NEUMANN. הפופולארי בעולם עם יכולות מדהימות למגוון רחב של שימושים: שלושה מצבי סאונד לבחירה (כלל כיווני, כיווני ומצב ווקל 8) הנחתה וחיתוך בתדרים הנמוכים.
ניתן לרכישה במספר אפשרויות: מיקרופון ומחזיק, מיקרופון ועכביש, ערכת סטריאו הכוללת: 2 מיקרופונים ו2 מחזיקי עכביש.

לפרטים נוספים
KMS 105

מיקרופון שירה מקצועי סופר כיווני. מספק זווית מדהימה של קליטת סאונד – מול הקפסולה – 1800. גוף המיקרופון דק וחלק.
מגיע עם מחזיק לסטנד ונרתיק.
צבעים: ניקל או שחור.

לפרטים נוספים
KM 184

אידיאלי להקלטות באולפנים ביתיים. יחס מדהים של עלות מול תועלת. המיקרופון הכיווני נחשב למיקרופון הקטן והאיכותי בעולם למוסיקה קלאסית.
ניתן לרכישה גם בערכת סטריאו.

לפרטים נוספים

אביזרים

EA 1

מחזיק עכביש למיקרופונים TLM 102 + TLM 103

לפרטים נוספים
EA 87

מחזיק עכביש למיקרופון U 87 Ai.

לפרטים נוספים

© 2018 www.kilim.org.il | רחוב חלץ 8, חיפה (גשר פז מול מכבי אש), מיקוד: 32950 | טלפון: 04-8620222, 04-8672936 | פקס: 04-8672911