אודות

מזה 61 שנה עוסקת "קילים" בקסם רב העוצמה הקרוי אור. כמעט שלושה דורות של החברה המשפחתית חוקרים בפליאה את עולם האפשרויות הבלתי מוגבלות של התאורה על כל היבטיה ויישומיה. על ידי העברה קפדנית של הידע מאב לבן אנו מתווים את גבולות התחום ופורצים אותם בכל פעם מחדש. קשה לחשוב על אתגר שלא הוצב בפנינו בכמעט 61 שנות פעילותה של "קילים". מהישג אחד למשנהו, מפרוייקט גרנדיוזי לזה שאחריו, צברנו ניסיון, עוצמה ובעיקר מוניטין בארץ ובחו"ל של מקצוענים בסטנדרט הגבוה ביותר.

"קילים" היא קבוצה, חברה ומשפחה אבל יותר מהכל מדובר בחבורת אנשים, שהוציאו מהלקסיקון שלהם את המונח "בלתי אפשרי"...


הקול וההגברה משתלבים ומשלימים את אמנות התאורה

ועם הברק בא הרעם – ממלכת הסאונד, הקול וההגברה משתלבת ומשלימה את אמנות התאורה. על ידי שילוב שתי העוצמות הללו, שני הכוחות, עליהם בנוי עולם החושים האנושי אנו יוצרים חוויות עוצרות נשימה. כפי שציירים צובעים את הבד והפסל חורט את יצירתו באבן - אנו מותירים את רישומינו על זכרונו של הצופה. עוצמת החוויה של אירוע או הפקה מבית קילים "חיה" בנפשו של הקהל הרבה אחרי שאחרון הזרקורים כבה וקולם של הרמקולים נדם.

"ארון הגביעים" של קילים מתהדר בכל הישג שניתן להעלות על הדעת: אירווויזיון, מכביה, חגיגות היובל, מחזות זמר בינלאומיים, פסטיבל ישראל, קונצרטים, עצרות ממלכתיות ועוד.

בכל הפקה כזו אנו נבחנים מחדש ומדובר בלקוחות שעבורם פרמטרים כמו: דיוק, אחריות, עמידה במפרטים ואמינות הם המבחן העליון. לנו ב"קילים" ברור שהמילה שלנו ועמידה מדויקת בהתחייבות ללקוח הם הבסיס להמשך הצלחתנו העסקית.

סטנדרט מקצועי גבוה

הסטנדרט המקצועי הגבוה של קילים הופך אותה לפרטנרית טבעית וזרוע ייצוג לשמות הנחשבים והיוקרתיים בעולם ההגברה והתאורה – שמות ומותגים שמעבירים רטט בקרב כל מומחה ומקצוען בענף.

הנכס היקר מכל, מה שעושה את קילים לחברה שאין לה מתחרים, הם עובדינו המסורים. 50 אנשים מיוחדים, חדורי תחושת שליחות וגאוות יחידה שמותירים את לקוחותינו בכל פעם נפעמים ואסירי תודה. בין לקוחות אלו נמצאת צמרת החברות המסחריות בישראל, משרדי ממשלה, גופי וארגוני ענק, אולפני טלוויזיה, תיאטראות, אוניברסיטאות ועוד.

© 2018 www.kilim.org.il | רחוב חלץ 8, חיפה (גשר פז מול מכבי אש), מיקוד: 32950 | טלפון: 04-8620222, 04-8672936 | פקס: 04-8672911